首頁 > RECOM Power代理商 > RACM60-15SK/OF-CTN
影像僅供參考,以產品規格為準
RACM60-15SK/OF-CTN
型號描述:
機箱式電源 60W 80-264Vin15Vout 4A Open Frame 2x3
型號:
RACM60-15SK/OF-CTN
品牌:
RECOM Power
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
48
起訂量:1152 倍增量:48
Type
Open Frame
Number of Outputs
1
Voltage - Input
80 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Voltage - Output 1
15V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Voltage - Output 5
Voltage - Output 6
Current - Output 1
4 A
Power (Watts)
60W
Applications
Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Voltage - Isolation
4 kV
Efficiency
90%
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Features
Universal Input
Mounting Type
Chassis Mount
Size / Dimension
3.09" L x 2.09" W x 1.24" H (78.4mm x 53.0mm x 31.5mm)