首頁 > RECOM代理商 > R12P21503D
影像僅供參考,以產品規格為準
R12P21503D
型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -3V 10.8V - 13.2V Input
型號:
R12P21503D
品牌:
RECOM
交期:
10-15工作天
原廠包裝量:
25
起訂量:25 倍增量:1
Type
Isolated Module
Number of Outputs
2
Voltage - Input (Min)
10.8V
Voltage - Input (Max)
13.2V
Voltage - Output 1
15V
Voltage - Output 2
-3V
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Power (Watts)
2 W
Voltage - Isolation
5.2 kV
Applications
ITE (Commercial)
Operating Temperature
-40°C ~ 90°C
Efficiency
84%
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
7-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension
0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.6mm x 9.8mm x 12.5mm)