首頁 > Qualtek代理商 > 07145-SP072
影像僅供參考,以產品規格為準
07145-SP072
型號描述:
Fan Power Cord Fan Terminal Receptacle 45° 72.0" (1.83m) NEMA 1-15 Plug
POWER CORD W/PLUG FAN 45DEG 72"
型號:
07145-SP072
品牌:
Qualtek
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Style
Female Receptacle to Male Plug
1st Connector
Fan Terminal Receptacle 45°
2nd Connector
NEMA 1-15 Plug
Length
72.0" (1.83m)
Fits Terminal Size
4.5 x 2.5
Number of Conductors
2
Cord Type
SPT-1
Wire Gauge
18 AWG
Approval Agency Marking
cUL, UL
Voltage Rating
125 V
Current Rating (Amps)
10 A
Operating Temperature
105°C