PM2204.332NLT
型號描述:
3.3 μH Unshielded Inductor 8 A 20.8mOhm Max Nonstandard
功率電感器 - SMD IND, MODED POWER 6.8X6.6X3.1 SMT
型號:
PM2204.332NLT
品牌:
Pulse Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:2000 倍增量:1000
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Features
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.268" L x 0.252" W (6.80mm x 6.40mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Unshielded
Type
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR)
20.8mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
AEC-Q200
Current - Saturation (Isat)
12.2A
Material - Core
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
SMD
Height - Seated (Max)
0.122" (3.10mm)
Inductance
3.3 µH
Current Rating (Amps)
8 A