PH9085.083NLT
型號描述:
脈衝變壓器 1.16mH 2.5kV Iso 8CT:3CT SM NPB
型號:
PH9085.083NLT
品牌:
Pulse Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
700
起訂量:2100 倍增量:700
Inductance
1.16 mH
For Use With/Related Products
MAX253
Mounting Type
Surface Mount
Size / Dimension
0.319" L x 0.280" W (8.10mm x 7.10mm)
Height - Seated (Max)
0.200" (5.08mm)