PBY160808T-601Y-N
- 型號描述:
600 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 1A 200mOhm
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
- 型號:
- PBY160808T-601Y-N
- 品牌:
- Pulse Electronics
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 0603 (1608 Metric)
- Filter Type
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Ratings
- Height (Max)
- 0.037" (0.95mm)
- Current Rating (Max)
- 1A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 200mOhm
- Number of Lines
- Impedance @ Frequency
- 600 Ohms @ 100 MHz