PA5432.682NLT
- 型號描述:
6.8 μH Shielded Inductor 9 A 20.8mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 6.8UH 9A 20.8 MOHM SMD
- 型號:
- PA5432.682NLT
- 品牌:
- Pulse Electronics
- 點擊查看即時庫存
起訂量:750
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Material - Core
- Inductance
- 6.8 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 9 A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 20.8mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 18MHz
- Ratings
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Features
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.268" L x 0.260" W (6.80mm x 6.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.236" (6.00mm)