PA2983.650HLT
- 型號描述:
65 nH Shielded Inductor 24 A 0.33mOhm Nonstandard
FIXED IND 65NH 24A 0.33 MOHM SMD
- 型號:
- PA2983.650HLT
- 品牌:
- Pulse Electronics
數量:
- Type
- Material - Core
- Inductance
- 65 nH
- Tolerance
- ±15%
- Current Rating (Amps)
- 24 A
- Current - Saturation (Isat)
- 29.5A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 0.33mOhm
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Features
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.157" W (5.00mm x 4.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.157" (4.00mm)