PA2248.153NLT
- 型號描述:
15 μH Unshielded Inductor 22 A 7.5mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 15UH 22A 7.5 MOHM SMD
- 型號:
- PA2248.153NLT
- 品牌:
- Pulse Electronics
- 點擊查看即時庫存
起訂量:100
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Material - Core
- Inductance
- 15 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 22 A
- Current - Saturation (Isat)
- 25.5A
- Shielding
- Unshielded
- DC Resistance (DCR)
- 7.5mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Features
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.650" L x 0.610" W (16.50mm x 15.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.512" (13.00mm)