PA2202.231NLT
- 型號描述:
230 nH Unshielded Inductor 36 A 0.48mOhm Nonstandard
FIXED IND 230NH 36A 0.48 MOHM
- 型號:
- PA2202.231NLT
- 品牌:
- Pulse Electronics
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Material - Core
- Inductance
- 230 nH
- Tolerance
- ±15%
- Current Rating (Amps)
- 36 A
- Current - Saturation (Isat)
- 47A
- Shielding
- Unshielded
- DC Resistance (DCR)
- 0.48mOhm
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 130°C
- Features
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.476" L x 0.394" W (12.10mm x 10.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.236" (6.00mm)