首頁 > Pulse Electronics代理商 > BWNC00372926221J00
影像僅供參考,以產品規格為準
BWNC00372926221J00
型號描述:
RF電感器 - SMD Chilisin RF inductor Wire Wound-High Current
型號:
BWNC00372926221J00
品牌:
Pulse Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:22000 倍增量:2000
Type
Drum Core, Wirewound
Material - Core
Ferrite
Inductance
220 µH
Tolerance
±5%
Current - Saturation (Isat)
100mA
Shielding
Unshielded
DC Resistance (DCR)
8.4Ohm Max
Q @ Freq
15 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant
4MHz
Ratings
Operating Temperature
-25°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
796 kHz
Features
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.146" L x 0.114" W (3.70mm x 2.90mm)
Height - Seated (Max)
0.102" (2.60mm)