BBPY00160808121Y00
- 型號描述:
120 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 2.5A 80mOhm
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
- 型號:
- BBPY00160808121Y00
- 品牌:
- Pulse Electronics
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Package / Case
- 0603 (1608 Metric)
- Filter Type
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Ratings
- Height (Max)
- 0.037" (0.95mm)
- Current Rating (Max)
- 2.5A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 80mOhm
- Number of Lines
- Impedance @ Frequency
- 120 Ohms @ 100 MHz