首頁 > Pulse Electronics代理商 > BBPY00100505100Y00
影像僅供參考,以產品規格為準
BBPY00100505100Y00
型號描述:
10 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 2A 30mOhm
FERRITE BEAD 10 OHM 0402 1LN
型號:
BBPY00100505100Y00
品牌:
Pulse Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
0402 (1005 Metric)
Filter Type
Size / Dimension
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Ratings
Height (Max)
0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max)
2A
DC Resistance (DCR) (Max)
30mOhm
Number of Lines
1
Impedance @ Frequency
10 Ohms @ 100 MHz