APMV00100612R33K0E
- 型號描述:
330 nH Shielded Inductor 77 A 0.125mOhm Nonstandard
功率電感器 - SMD Chilisin Power - Inductor (IND) Hight Current Type
- 型號:
- APMV00100612R33K0E
- 品牌:
- Pulse Electronics
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 300
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Features
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.394" L x 0.236" W (10.00mm x 6.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 0.125mOhm
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- AEC-Q200
- Current - Saturation (Isat)
- 40A
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.472" (12.00mm)
- Inductance
- 330 nH
- Current Rating (Amps)
- 77 A