PSS25SA2FT
- 型號描述:
Power Driver Module IGBT 3 Phase 1.2 kV 25 A 42-PowerDip Module (1.404", 35.67mm)
IGBT IPM 1.2KV 25A 42-PWRDIP MOD
- 型號:
- PSS25SA2FT
- 品牌:
- Powerex Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 12
- Type
- IGBT
- Configuration
- 3 Phase
- Current
- 25 A
- Voltage
- 1.2 kV
- Voltage - Isolation
- 2500Vrms
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- 42-PowerDip Module (1.404", 35.67mm)