CM450DY-24S
- 型號描述:
IGBT Module Half Bridge 1200 V 410 A 3330 W Chassis Mount Module
IGBT MOD 1200V 410A 3330W
- 型號:
- CM450DY-24S
- 品牌:
- Powerex Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 24
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- Module
- Mounting Type
- Chassis Mount
- Input
- Standard
- Configuration
- Half Bridge
- Operating Temperature
- -40°C ~ 150°C (TJ)
- Vce(on) (Max) @ Vge, Ic
- 2.25V @ 15V, 450A
- NTC Thermistor
- No
- Supplier Device Package
- Module
- IGBT Type
- Current - Collector (Ic) (Max)
- 410 A
- Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max)
- 1200 V
- Power - Max
- 3330 W
- Current - Collector Cutoff (Max)
- 1 mA
- Input Capacitance (Cies) @ Vce
- 45 nF @ 10 V