PG-12V220 M8 FR
- 型號描述:
12V 12 V Sealed Lead Acid (SLA, VRLA) Battery Rechargeable (Secondary) 210Ah
密封引線酸電池 PG-12V220 M8 FR;LongLife;210AH 20hr Cap
- 型號:
- PG-12V220 M8 FR
- 品牌:
- Power-Sonic
- 1
- Battery Chemistry
- Sealed Lead Acid (SLA, VRLA)
- Battery Cell Size
- 12V
- Voltage - Rated
- 12 V
- Capacity
- 210Ah
- Size / Dimension
- 20.60" L x 9.45" W x 8.81" H (523.2mm x 240.0mm x 223.8mm)