PG-12V140 M8 FR
- 型號描述:
12V 12 V Sealed Lead Acid (SLA, VRLA, AGM) Battery Rechargeable (Secondary) 147Ah
密封引線酸電池 PG-12V140 M8 FR;LongLife;147AH 20hr Cap;V0
- 型號:
- PG-12V140 M8 FR
- 品牌:
- Power-Sonic
- 1
- Battery Chemistry
- Sealed Lead Acid (SLA, VRLA, AGM)
- Battery Cell Size
- 12V
- Voltage - Rated
- 12 V
- Capacity
- 147Ah
- Size / Dimension
- 13.60" L x 6.77" W x 11.02" H (345.4mm x 172.0mm x 279.9mm)