EM1126-24-2#
型號描述:
24.0" (609.60mm) Banana Plug, Single, Stackable To Tip Plug, Stackable Patch Cord 3000VDC (3kV)
TEST LEAD BANANA TO PIN TIP 24"
型號:
EM1126-24-2#
品牌:
Pomona Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Voltage - Rated
3000VDC (3kV)
Current Rating (Amps)
5A
Wire Gauge
20 AWG
Type
Patch Cord
Configuration
Banana to Pin Tip
Contents
1 Lead, Red
Ratings
1st Connector
Banana Plug, Single, Stackable
2nd Connector
Tip Plug, Stackable
Material - Insulation
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method
Multistacking Banana Plug, Front Stacking Pin Tip Plug
Cable Length
24.0" (609.60mm)