首頁 > Polytron代理商 > P34-24S/22
影像僅供參考,以產品規格為準
P34-24S/22
型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 24V 200mA 105 ~ 125 VAC Input
AC/DC CONVERTER 24V
型號:
P34-24S/22
品牌:
Polytron
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:5 倍增量:1
Type
Enclosed
Number of Outputs
1
Voltage - Input
105 ~ 125 VAC
Voltage - Output 1
24V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Current - Output (Max)
200mA
Applications
ITE (Commercial)
Features
SCP
Operating Temperature
-25°C ~ 71°C
Efficiency
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
5-DIP Module
Size / Dimension
3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm)