PSC15R-090-R
- 型號描述:
9V 15 W AC/DC External Wall Mount (Class II) Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 15W
- 型號:
- PSC15R-090-R
- 品牌:
- Phihong USA
數量:
- Region Utilized
- International
- Form
- Wall Mount (Class II)
- Input Type
- Multi-Blade (Sold Separately)
- Voltage - Input
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output
- 9V
- Current - Output (Max)
- 1.67A
- Power (Watts)
- 15 W
- No Load Power Consumption
- 100mW (Max)
- Polarization
- Positive Center
- Applications
- ITE (Commercial)
- Efficiency
- Level VI
- Operating Temperature
- 0°C ~ 40°C
- Output Connector
- Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
- Cord Length
- 59" (1.50m)
- Input Connector
- Multi-Blade
- Size / Dimension
- 2.82" L x 1.77" W x 1.30" H (71.7mm x 45.0mm x 33.0mm)