PSA10F-050-R
- 型號描述:
5V 10 W AC/DC External Wall Mount (Class II) Adapter Fixed Blade Input
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
- 型號:
- PSA10F-050-R
- 品牌:
- Phihong USA
數量:
- Region Utilized
- North America
- Form
- Wall Mount (Class II)
- Input Type
- Fixed Blade
- Voltage - Input
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output
- 5V
- Current - Output (Max)
- 2A
- Power (Watts)
- 10 W
- No Load Power Consumption
- 150mW (Max)
- Polarization
- Applications
- ITE (Commercial)
- Efficiency
- Level VI, CoC Tier 1
- Operating Temperature
- 0°C ~ 40°C
- Output Connector
- USB Micro
- Cord Length
- Input Connector
- NEMA 1-15P
- Size / Dimension
- 2.36" L x 1.85" W x 0.59" H (60.0mm x 47.0mm x 15.0mm)