首頁 > Phihong代理商 > PPL90U-120
影像僅供參考,以產品規格為準
PPL90U-120
型號描述:
桌上型電腦AC適配器 84W 12V 7A C14 Input 2.1x5.5
型號:
PPL90U-120
品牌:
Phihong
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
32
起訂量:1 倍增量:1
Region Utilized
International
Form
Desktop (Class I)
Input Type
Cord (Sold Separately)
Voltage - Input
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output
12V
Current - Output (Max)
7A
Power (Watts)
84 W
No Load Power Consumption
150mW (Max)
Polarization
Positive Center
Applications
ITE (Commercial)
Efficiency
Level VI, CoC Tier 2
Operating Temperature
0°C ~ 40°C
Output Connector
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Cord Length
47.2" (1.20m)
Input Connector
IEC 320-C14
Size / Dimension
5.94" L x 2.52" W x 1.42" H (151.0mm x 64.0mm x 36.0mm)