PML065-480
- 型號描述:
Open Frame AC DC Converters 1 Output 48V 100 ~ 240 VAC Input
AC/DC CONVERTER 48V 65W
- 型號:
- PML065-480
- 品牌:
- Phihong USA
數量:
- Type
- Open Frame
- Number of Outputs
- Voltage - Input
- 100 ~ 240 VAC
- Voltage - Output 1
- 48V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Voltage - Output 4
- Voltage - Output 5
- Voltage - Output 6
- Current - Output 1
- 1.36 A
- Power (Watts)
- 65W
- Applications
- Medical
- Voltage - Isolation
- 4 kV
- Efficiency
- 88%
- Operating Temperature
- 0°C ~ 50°C
- Features
- Mounting Type
- Chassis Mount
- Size / Dimension
- 4.00" L x 2.00" W x 1.11" H (101.6mm x 50.8mm x 28.1mm)