首頁 > Pasternack代理商 > PE3W13509-36
影像僅供參考,以產品規格為準
PE3W13509-36
型號描述:
Cable Assembly Coaxial SMA to SSMA LMR 100 36.00" (914.40mm)
SSMA Male to SMA Male Low Loss C
型號:
PE3W13509-36
Style
SMA to SSMA
1st Connector
SMA Plug
2nd Connector
SSMA Plug
Length
36.00" (914.40mm)
Cable Type
LMR 100
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
3 GHz