PE3W13264-60
- 型號描述:
Cable Assembly Coaxial 7/16 DIN to 7/16 DIN LMR 400UF 60.0" (1.5m) 5.0'
7/16 DIN FEMALE BULKHEAD TO 7/16
- 型號:
- PE3W13264-60
- Style
- 7/16 DIN to 7/16 DIN
- 1st Connector
- 7/16 DIN Jack
- 1st Contact Gender
- Female
- 1st Connector Mounting Type
- Panel Mount
- 1st Connector Mounting Feature
- Bulkhead - Front Side Nut
- 2nd Connector
- 7/16 DIN Jack
- 2nd Contact Gender
- Female
- 2nd Connector Mounting Type
- Panel Mount
- 2nd Connector Mounting Feature
- Bulkhead - Front Side Nut
- Length
- 60.0" (1.5m) 5.0'
- Cable Type
- LMR 400UF
- Cable Impedance
- 50 Ohms
- Connector Impedance
- 50 Ohms
- Overall Impedance
- 50 Ohms
- Frequency - Max
- 3 GHz
- Color
- Black
- Features
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C