PE3W07701-24
- 型號描述:
Cable Assembly Coaxial SMA to TNC LMR 100 24.00" (609.60mm)
COAX CBL SMA TO TNC 24"
- 型號:
- PE3W07701-24
- Style
- SMA to TNC
- 1st Connector
- SMA Plug
- 2nd Connector
- TNC Plug, Right Angle
- Length
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type
- LMR 100
- Cable Impedance
- 50 Ohms
- Connector Impedance
- 50 Ohms
- Overall Impedance
- 50 Ohms