首頁 > Pasternack代理商 > PE3W02440-24
影像僅供參考,以產品規格為準
PE3W02440-24
型號描述:
Cable Assembly Coaxial SMP to SMP 24.00" (609.60mm)
COAX CBL SMP TO SMP 24"
型號:
PE3W02440-24
Style
SMP to SMP
1st Connector
SMP Jack, Right Angle
1st Contact Gender
Female
2nd Connector
SMP Jack, Right Angle
2nd Contact Gender
Female
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Type
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
20 GHz