首頁 > Pasternack代理商 > PE3MSA00670-48
影像僅供參考,以產品規格為準
PE3MSA00670-48
型號描述:
Cable Assembly Coaxial TRB to TRB 48.0" (1.2m) 4.0'
COAX CABLE TRB TO TRB 4'
型號:
PE3MSA00670-48
Style
TRB to TRB
1st Connector
TRB Jack
1st Contact Gender
Female
1st Connector Mounting Type
Panel Mount
1st Connector Mounting Feature
Bulkhead - Front Side Nut
2nd Connector
TRB Jack
2nd Contact Gender
Female
2nd Connector Mounting Type
Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature
Bulkhead - Front Side Nut
Length
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type
Cable Impedance
124 Ohms
Connector Impedance
78 Ohms
Overall Impedance
78 Ohms
Frequency - Max
500 MHz
Color
Blue
Features
Operating Temperature
-40°C ~ 80°C