首頁 > Pasternack代理商 > PE3MSA00438-12
影像僅供參考,以產品規格為準
PE3MSA00438-12
型號描述:
Cable Assembly Coaxial TRB to TRB 12.00" (304.80mm)
COAX CBL TRB TO TRB 12"
型號:
PE3MSA00438-12
Style
TRB to TRB
1st Connector
TRB Jack
1st Contact Gender
Female
2nd Connector
TRB Plug
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
Cable Impedance
78 Ohms
Connector Impedance
78 Ohms
Overall Impedance
78 Ohms
Frequency - Max
10 MHz