首頁 > Pasternack代理商 > PE3MP2456-60
影像僅供參考,以產品規格為準
PE3MP2456-60
型號描述:
Cable Assembly Coaxial TRS to Cable 60.0" (1.5m) 5.0'
COAX CBL TRS TO CABLE 5'
型號:
PE3MP2456-60
Length
60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type
Cable Impedance
78 Ohms
Overall Impedance
78 Ohms
Frequency - Max
500 MHz
Operating Temperature
-20°C ~ 75°C