首頁 > Pasternack代理商 > PE3MP2456-48
影像僅供參考,以產品規格為準
PE3MP2456-48
型號描述:
Cable Assembly Coaxial TRS to Cable 48.0" (1.2m) 4.0'
COAX CBL TRS TO CABLE 4'
型號:
PE3MP2456-48
Length
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type
Cable Impedance
78 Ohms
Overall Impedance
78 Ohms
Frequency - Max
500 MHz
Operating Temperature
-20°C ~ 75°C