首頁 > Pasternack代理商 > PE3MP2456-36
影像僅供參考,以產品規格為準
PE3MP2456-36
型號描述:
Cable Assembly Coaxial TRS to Cable 36.00" (914.40mm)
COAX CBL TRS TO CABLE 36"
型號:
PE3MP2456-36
Length
36.00" (914.40mm)
Cable Type
Cable Impedance
78 Ohms
Overall Impedance
78 Ohms
Frequency - Max
500 MHz
Operating Temperature
-20°C ~ 75°C