首頁 > Pasternack代理商 > PE3MP2456-12
影像僅供參考,以產品規格為準
PE3MP2456-12
型號描述:
Cable Assembly Coaxial TRS to Cable 12.00" (304.80mm)
COAX CBL TRS TO CABLE 12"
型號:
PE3MP2456-12
品牌:
Pasternack
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Style
TRS to Cable
1st Connector
TRS Plug
1st Contact Gender
Male
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
1st Connector Mounting Feature
2nd Connector
Cable (Round)
2nd Contact Gender
2nd Connector Mounting Type
2nd Connector Mounting Feature
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
Cable Impedance
78 Ohms
Overall Impedance
78 Ohms
Frequency - Max
500 MHz
Color
Blue
Features
Operating Temperature
-20°C ~ 75°C