首頁 > Pasternack代理商 > PE3M0390-48
影像僅供參考,以產品規格為準
PE3M0390-48
型號描述:
Cable Assembly Coaxial SMPS to SMPS PE-P047 48.0" (1.2m) 4.0'
SMPS SIZE 16 CONTACT PIN TO SMPS
型號:
PE3M0390-48
Style
SMPS to SMPS
1st Connector
SMPS Plug
2nd Connector
SMPS Plug
Length
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type
PE-P047
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
50 GHz
Color
Blue
Features
Operating Temperature
-65°C ~ 125°C