PE3C8495-24
- 型號描述:
Cable Assembly Coaxial 7/16 DIN to 7/16 DIN SPF-250 24.00" (609.60mm)
COAX CBL 7/16 DIN TO 7/16 DIN
- 型號:
- PE3C8495-24
- Style
- 7/16 DIN to 7/16 DIN
- 1st Connector
- 7/16 Jack
- 1st Contact Gender
- Female
- 2nd Connector
- 7/16 Plug, Right Angle
- Length
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type
- SPF-250
- Cable Impedance
- 50 Ohms
- Connector Impedance
- 50 Ohms
- Overall Impedance
- 50 Ohms
- Frequency - Max
- 5.8 GHz