首頁 > Pasternack代理商 > PE3C6636-12
影像僅供參考,以產品規格為準
PE3C6636-12
型號描述:
Cable Assembly Coaxial 1.85mm to 2.92mm 12.00" (304.80mm)
COAX CBL 1.85MM TO 2.92MM 12"
型號:
PE3C6636-12
Style
1.85mm to 2.92mm
1st Connector
1.85mm Plug
2nd Connector
2.92mm Plug
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
45 GHz