PE3C5995-12
- 型號描述:
Cable Assembly Coaxial Fakra to Fakra RG-174 12.00" (304.80mm)
COAX CBL FAKRA TO FAKRA 12"
- 型號:
- PE3C5995-12
- Style
- Fakra to Fakra
- 1st Connector
- Fakra Jack
- 1st Contact Gender
- Female
- 2nd Connector
- Fakra Plug
- Length
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type
- RG-174
- Cable Impedance
- 50 Ohms
- Connector Impedance
- 50 Ohms
- Overall Impedance
- 50 Ohms
- Frequency - Max
- 1 GHz