PE3C3469-12
- 型號描述:
Cable Assembly Coaxial 1.0/2.3 to BNC RG-316 12.00" (304.80mm)
COAX CBL 1.0/2.3 TO BNC 12"
- 型號:
- PE3C3469-12
- Style
- 1.0/2.3 to BNC
- 1st Connector
- 1.0/2.3 Plug, Right Angle
- 2nd Connector
- BNC Plug
- Length
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type
- RG-316
- Cable Impedance
- 50 Ohms
- Connector Impedance
- 50 Ohms
- Overall Impedance
- 50 Ohms
- Frequency - Max
- 3 GHz