首頁 > Pasternack代理商 > PE3C1909/PH180-12
影像僅供參考,以產品規格為準
PE3C1909/PH180-12
型號描述:
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA PE-P195 12.00" (304.80mm)
COAX CBL SMA TO SMA 12"
型號:
PE3C1909/PH180-12
Style
SMA to SMA
1st Connector
SMA Plug, Right Angle
2nd Connector
SMA Plug, Right Angle
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
PE-P195
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
12.4 GHz
Color
Tan
Features
Operating Temperature
-55°C ~ 165°C