PE3C0990-36
- 型號描述:
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type LMR 400 36.00" (914.40mm)
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 36"
- 型號:
- PE3C0990-36
- Style
- N-Type to N-Type
- 1st Connector
- N-Type Plug
- 2nd Connector
- N-Type Plug
- Length
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Type
- LMR 400
- Cable Impedance
- 50 Ohms
- Connector Impedance
- 50 Ohms
- Overall Impedance
- 50 Ohms
- Color
- Black
- Features
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C