PE38495-24
- 型號描述:
Cable Assembly Coaxial N-Type to QN RG-213 24.00" (609.60mm)
COAX CBL N-TYPE TO QN 24"
- 型號:
- PE38495-24
- Style
- N-Type to QN
- 1st Connector
- N-Type Jack
- 1st Contact Gender
- Female
- 2nd Connector
- QN Plug, Right Angle
- Length
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type
- RG-213
- Cable Impedance
- 50 Ohms
- Connector Impedance
- 50 Ohms
- Overall Impedance
- 50 Ohms