PE37057-24
- 型號描述:
Cable Assembly Coaxial BNC to MCX RG-179 24.00" (609.60mm)
COAX CBL BNC TO MCX 24"
- 型號:
- PE37057-24
- Style
- BNC to MCX
- 1st Connector
- MCX Plug
- 2nd Connector
- BNC Jack
- 2nd Contact Gender
- Female
- 2nd Connector Mounting Type
- Panel Mount
- 2nd Connector Mounting Feature
- Bulkhead - Front Side Nut
- Length
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type
- RG-179
- Cable Impedance
- 75 Ohms
- Connector Impedance
- 75 Ohms
- Overall Impedance
- 75 Ohms
- Frequency - Max
- 1 GHz
- Color
- Tan
- Features
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C