PE36079/HS-48
- 型號描述:
Cable Assembly Coaxial BNC to SMA RG-303 48.0" (1.2m) 4.0'
COAX CABLE BNC TO SMA 4'
- 型號:
- PE36079/HS-48
- Style
- BNC to SMA
- 1st Connector
- BNC Plug
- 2nd Connector
- SMA Plug
- Length
- 48.0" (1.2m) 4.0'
- Cable Type
- RG-303
- Cable Impedance
- 50 Ohms
- Connector Impedance
- 50 Ohms
- Overall Impedance
- 50 Ohms
- Frequency - Max
- 3 GHz
- Color
- Tan
- Features
- Operating Temperature
- -65°C ~ 165°C