PE3557-36
- 型號描述:
Cable Assembly Coaxial BNC to BNC RG-223 36.00" (914.40mm)
COAX CBL BNC TO BNC 36"
- 型號:
- PE3557-36
- Style
- BNC to BNC
- 1st Connector
- BNC Jack
- 1st Contact Gender
- Female
- 1st Connector Mounting Type
- Panel Mount
- 1st Connector Mounting Feature
- Bulkhead - Front Side Nut
- 2nd Connector
- BNC Plug
- Length
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Type
- RG-223
- Cable Impedance
- 50 Ohms
- Connector Impedance
- 50 Ohms
- Overall Impedance
- 50 Ohms