首頁 > Pasternack代理商 > PE3553-12
影像僅供參考,以產品規格為準
PE3553-12
型號描述:
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-223 12.00" (304.80mm)
COAX CBL SMA TO SMA 12"
型號:
PE3553-12
Style
SMA to SMA
1st Connector
SMA Jack
1st Contact Gender
Female
1st Connector Mounting Type
Panel Mount
1st Connector Mounting Feature
Bulkhead - Front Side Nut
2nd Connector
SMA Plug
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
RG-223
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms