PE34747-18
- 型號描述:
Cable Assembly Coaxial 2.92mm to 2.92mm RG-405 18.00" (457.20mm)
COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM 18"
- 型號:
- PE34747-18
- Style
- 2.92mm to 2.92mm
- 1st Connector
- 2.92mm Jack
- 1st Contact Gender
- Female
- 1st Connector Mounting Type
- Panel Mount
- 1st Connector Mounting Feature
- Bulkhead - Front Side Nut
- 2nd Connector
- 2.92mm Plug
- Length
- 18.00" (457.20mm)
- Cable Type
- RG-405
- Cable Impedance
- 50 Ohms
- Connector Impedance
- 50 Ohms