首頁 > Pasternack代理商 > PE34313-36
影像僅供參考,以產品規格為準
PE34313-36
型號描述:
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA 0.086" Semi-Rigid Cable 36.00" (914.40mm)
COAX CBL SMA TO SMA 36"
型號:
PE34313-36
Style
SMA to SMA
1st Connector
SMA Jack
1st Contact Gender
Female
1st Connector Mounting Type
Panel Mount
1st Connector Mounting Feature
Bulkhead - Front Side Nut
2nd Connector
SMA Plug, Right Angle
Length
36.00" (914.40mm)
Cable Type
0.086" Semi-Rigid Cable
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
8 GHz