PE3416-36
- 型號描述:
Cable Assembly Coaxial SC to SC RG-393 36.00" (914.40mm)
COAX CABLE SC TO SC 36"
- 型號:
- PE3416-36
- 品牌:
- Pasternack
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Style
- SC to SC
- 1st Connector
- SC Plug
- 1st Contact Gender
- Male
- 1st Connector Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Connector Mounting Feature
- 2nd Connector
- SC Plug
- 2nd Contact Gender
- Male
- 2nd Connector Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Connector Mounting Feature
- Length
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Type
- RG-393
- Cable Impedance
- 50 Ohms
- Connector Impedance
- 50 Ohms
- Overall Impedance
- 50 Ohms