首頁 > Pasternack代理商 > PE33658LF-24
影像僅供參考,以產品規格為準
PE33658LF-24
型號描述:
Cable Assembly Coaxial SMC to SMC RG-58C 24.00" (609.60mm)
COAX CBL SMC TO SMC 24"
型號:
PE33658LF-24
品牌:
Pasternack
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Style
SMC to SMC
1st Connector
SMC Plug
1st Contact Gender
Male
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
1st Connector Mounting Feature
2nd Connector
SMC Plug, Right Angle
2nd Contact Gender
Male
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Type
RG-58C
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms